CMV Prinses Margriet blij met nieuwe sponsoren!

Geplaatst op: 24-07-2018

CMV Prinses Margriet blij met nieuwe sponsoren!

Begin dit jaar is de sponsorcommissie van Christelijke Muziekvereniging Prinses Margriet een intensieve campagne gestart om de sponsorplannen te presenteren. Hierbij zijn mogelijke sponsoren benaderd. En met succes! Wij zijn blij met de actieve ondersteuning van de eerste 16 bedrijven die onze vereniging sponsoren:

KaGe reclameHarry Brakke Bouw & AdviesKin&Boer Multimontage B.V.Steengoed IDKin TechniekHuisman Bouw B.V.,  Buro de HaanKin Machines B.V.Autobedrijf KorterinkKinderopvang MathilSlager Industriële DienstverleningR. Veijer BouwHoeve Advies B.V.,  Stiso IsolatiewerkenKlaas Boer Bouwadvies en Boertjes Makelaardij en Financiële diensten

Ook willen we via deze weg onze vervoerssponsor BKS Meubelen Staphorstbedanken.

Op de foto ontbreken Harry Brakke Bouw&Advies, Steengoed ID, Kin Techniek, Huisman Bouw BV, Kin Machines BV, Autobedrijf Korterink en Slager Industriële Dienstverlening.

Een muziekvereniging kan simpelweg niet bestaan van de inkomsten die zij krijgt door haar optredens, subsidies en lidmaatschap van de leden. Daarom zijn wij erg blij met onze sponsoren!

Bent u ook voornemens om onze vereniging te sponsoren, neem dan gerust eens contact op met CMV Prinses Margriet. Er zijn veel mogelijkheden en deze jonge, enthousiaste vereniging biedt u mooie tegenprestaties! Wij zijn ervan overtuigd dat u met een sponsorpakket bij CMV Prinses Margriet uw bedrijf op een positieve manier onder de aandacht kunt brengen.

Kijk voor meer informatie over de mogelijkheden op onze website: www.cmvprinsesmargriet.nl/info-sponsoring of op onze Facebook pagina: facebook.com/cmvprinsesmargriet

Heeft u vragen of ziet u andere mogelijkheden om onze vereniging te ondersteunen, neem dan gerust contact met ons op. U kunt daarvoor contact opnemen met J. Hooikammer, telefoon 06-27960927 of mailen naar sponsoring@cmvprinsesmargriet.nl

 

Copyright 2014 Muziekvereniging Prinses Margriet alle rechten voorbehouden